Kinniütlus

Jaurublogi on õhinapõhine loraskoop, lugemiseks tasuta nii äri- kui erakasutajale. Soovin, et see muutuks veel turvalisemaks. Seepärast kaaluge ahhetamist. Teie ahhetused (ja muud onomatopoeetilised röginad, sh oiged ja karjatused) kahtlemata aitavad mingil moel.

teisipäev, 29. august 2023

CCLXIII: lihtsalt, et te teaksite

1. Valisin endale uue hauakirja. Eelmine oli: "mingi kahtlus ikka jääb". Uus on: "Siit on hea edasi minna!" Muidugi võivad neid kasutada kõik soovijad. 

Pmst võiks muidugi vana ka kasutada - sulgudes või kivi pöördel. Ma ei tea, kas on kahepoolseid kiviprintereid, aga ehk veel leiutatakse. Jahvel vist veel ei olnud. 

2. Igas inimeses olla raamat. Vähemalt üks. Lugesin oma esimesi. Hea, et need välja sai. Lihtsalt imelik, muud midagi - nagu enamik möödanikus tehtud tegusid, kui need liiga hästi (ilma roosa egopeegli vahenduseta) meelde tulevad. Ei pruugi olla halvad ega rumalad teod, aga endaga seostada on pisut raske. 

Lugesin, sest sain sellise ülesande. Loen ülejäänud luuleraamatuid ka. 

3. Kas te teadsite, et igas majapidamises (olgu see siis või kärgmajapidamine - korteriühistu vms) võiks igaks juhuks varuks olla üks kiviheitemasin ja kaks üleskeeratavat kukke? Vähemalt üks kukk peaks olema. Kui ei teadnud, siis nüüd teate ja sellest teadmisest ei saa lahti ei kloorilahuse ega traatharjagagi. 

4. Ahjah, unetasin ennist - kui keegi teab, kus see S oma kivi veeretab, siis ma teeks teinekord paar ringi tema eest hea meelega. Lihtsalt niisama pommi tõsta vms on kuidagi tölp. St. tegelikult ei ole, aga mõnikord tundub tagantjärele, et natuke siiski. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar